Kaip pasiruošti šventinei komunikacijai?

Iki žiemos švenčių liko kiek daugiau nei mėnuo. Ar jau pagalvojote, koks turinys pasieks Jūsų klientus, partnerius ir kolegas per šventes? Svarbu pasiruošti iš anksto, kad švenčių metu išvengtumėte chaoso.

– Susidėliokite kalėdinio laikotarpio tinklelį, o įrašus jam pasiruoškite iš anksto. Apgalvokite temas, paprašykite dizainerių paruošti šventinius vizualus. Šiemet komunikuoti socialiniuose tinkluose per šventes bus paprasčiau: tiek „Facebook“, „Instagram“, tiek „LinkedIn“ platformos jau turi galimybę iš anksto nustatyti įrašų paskelbimo datą ir laiką. Paruoštą turinį galite sukelti į platformas ir publikuojamas jis bus automatiškai.

– Pagalvokite ir apie sveikinimus savo klientams, partneriams ir kolegoms. Galbūt siųsite elektroninius laiškus, o gal turite adresatų, kuriems būtina popierinė atvirutė, išsiųsta paštu? Jei norėsite dovanų – gavėjų sąrašus sudaryti ir užsakyti reikėjo vakar, bet dar galite suskubti ir šiandien. Jeigu norėsite video turinio, suktis teks dar sparčiau, o jeigu planuojate apsieiti su statiniu vizualu – pernelyg ilgai delsti irgi nerekomenduojame.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *